Nasz teatr logo

Repertuar wrześniowy Teatru WARSawy. Warszawa

Wrzesień się zaczyna, a to oznacza nowy sezon teatralny!  Dobrym pomysłem na  osłodzenie sobie zakończenia wakacji jest spędzenie coraz to chłodniejszych wieczorów w Teatrze. Teatr WARSawy w tym nadchodzącym miesiącu zaprasza widzów m. in na najnowszą premierę sztuki „Samotność długodystansowca”, która będzie miała miejsce już w najbliższy piątek, 2 września.
 
Kilka słów o spektaklu „Samotność długodystansowca”.
 Sztuka została zrealizowana na podstawie powieści Alana Sillitoe,  za reżyserię odpowiada Adam Sajnuk. Na Społecznej Scenie Debiutów Teatru WARSawy  wystąpią: Adam Rosa, Maciej Czerklański, Michał Iwaszkiewicz. „Samotność długodystansowca” to opowieść o młodzieńcu, który zostaje umieszczony w domu poprawczym. Opiekunowie wyrażają zgodę na jego  treningi długodystansowych biegów. Bieganie staje się dla głównego bohatera odskocznią do więziennej codzienności, chwilami kiedy może rozmyślać o życiu.
Spektakl będzie miał miejsce na Placu Hallera 5 w Warszawie.

Społeczna Scena Debiutów to projekt stworzony z myślą o młodych twórcach: m.in. aktorach, reżyserach, scenarzystach, grafikach, który ma na celu pomóc twórcom wyszkolić swój warsztat artystyczny pod okiem profesjonalistów oraz zaprezentowania wyników swojej pracy szerszemu gronu odbiorców.
 
Harmonogram wrześniowy:
02 wrzesień, godz. 19:00
SAMOTNOŚĆ DŁUGODYSTANSOWCA -PREMIERA| W TEATRZE XL
03 wrzesień, godz. 18:00
SAMOTNOŚĆ DŁUGODYSTANSOWCA W TEATRZE XL
04 wrzesień, godz. 18:00
SAMOTNOŚĆ DŁUGODYSTANSOWCA W TEATRZE XL
09 wrzesień, godz. 20:00
„ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY” STAND UP W TEATRZE XL
11 wrzesień, godz. 18:00
KRÓTKO MÓWIĄC STAND UP W TEATRZE XL
24 wrzesień, godz. 19:00
TAŚMA -SPEKTAKL GRANY W CSW ZAMEK UJAZDOWSKI, BUDYNEK LABORATORIUM
25 wrzesień, godz. 18:00
TAŚMA -SPEKTAKL GRANY W CSW ZAMEK UJAZDOWSKI, BUDYNEK LABORATORIUM