Nasz teatr logo

Sierpień w Teatrze Polonia i Och-Teatrze

Siostrzane Teatry – Polonia i Och-Teatr grają całe wakacje. W sierpniu poza spektaklami wystawianymi w siedzibach teatrów, część ich repertuaru będzie można zobaczyć pod gołym niebem. Wstęp na  wydarzenia plenerowe jest darmowy, scena znajduję się przy ul. Grójeckiej 65.

Och- Teatr
W tym miesiącu w Och Teatrze czeka na widzów dobra zabawa przy komediach, oraz poruszające chwile przy dramatach. W repertuarze sierpniowym będzie można zobaczyć m.in. spektakle: „Bal manekinów” – sceniczną groteskę Brunona Jasieńskiego z Maciejem Stuhrem w roli głównej, grane na wielu europejskich scenach „Lekcje stepowania”, „Weekend z R.” czy „Pomoc domową” z Krystyną Jandą w obsadzie, „Trzeba zabić starszą panią” o zmaganiach opryszków z pewną wyjątkową melomanką oraz „Udając ofiarę” w reżyserii Krystyny Jandy. W sierpniu będzie też ostatnia okazja do zobaczenia spektaklu „Uwaga… Publiczność!” opowiadającego o sytuacji w polskich teatrach i tym, co dzieje się za ich kulisami.
Repertuar Och – Teatru: https://ochteatr.com.pl/pl/content/pl/repertuar

Teatr Polonia
Natomiast w Teatrze Polonia będzie można zobaczyć m.in. spektakle: „Piękny nieczuły” z Natalią Sikorą i Pawłem Ciołkoszem w obsadzie, „Matki i synowie” z m.in. Krystyną Jandą, „Klaps! 50 twarzy Greya” (z Magdaleną Lamparską, Martą Walesiak i Mateuszem Damięckim) czy „Konstelacje” z Marią Seweryn i Grzegorzem Małeckim. W sierpniu zagrane zostanie po raz ostatni przedstawienie „Kolacja kanibali” (w obsadzie m.in. Rafał Mohr i Aleksandra Domańska).
Repertuar: Teatru Polonia: https://teatrpolonia.pl/pl/content/pl/repertuar

Spektakle plenerowe:
Na scenie Och-Grójecka 65 przed Och-Teatrem codziennie będą grane spektakle, od 1 do 21 sierpnia. Zostanie wystawionych 20 przedstawień. Będą to propozycje dla widzów dorosłych: grany z powodzeniem od 11 lat „Lament na placu Konstytucji”, spektakl podparty gitarowym graniem „Jangajan – Hej Joe!” czy wprowadzające do pełnego pasji świata przedstawienie „Flamenco namiętnie”, ale także dla dzieci: „Czerwony Kapturek”, „Jaś i Małgosia” oraz tegoroczna premiera „2 000 000 kroków”.

Fot: Piotr Molecki/East News