Nasz teatr logo

14. lutego w Och – Teatrze koncert Natalii Niemen

Och – Teatr zaprasza w Walentynki na koncert Natalii Niemen „Niemen mniej znany”.
Córka Czesława Niemena wyszła inicjatywą do wielbicieli jego muzyki  oraz tych, którzy znają tylko te najpopularniejsze utwory artysty a chcieliby zagłębić się bardziej w jego kompozycję. Stworzyła projekt, w którym chce przybliżyć również tą mniej znaną twórczość swojego ojca. Koncert Natalii Niemen jest zarówno ukłonem córki w stronę ojca jak również oddaniem hołdu artyście, który odcisnął piętno na polskiej muzyce oraz został zapamiętany jako jeden z ważniejszych twórców naszej sceny muzycznej.
Również Ci ,którzy pragną na żywo usłyszeć te największe „hity” artysty nie będą zawiedzeni – na widzów czekają  m.in. piosenki „Jednego serca”, „Dziwny jest ten świat” czy „Płonąca stodoła”. W ten wyjątkowy wieczór, specjalnie dla publiczności wykonany zostanie także utwór „Moje zapatrzenie” napisany przez Czesława Niemena dla żony Małgorzaty Niemen.
Na scenie wystąpią:
W koncercie udział wezmą:
Natalia Niemen – wokal, altówka
Tomasz Kałwak – instrumenty klawiszowe
Damian Kurasz – gitary
Tomasz Machański – perkusja
Wojciech Gąsior – bas
Michał Zator – harfa
Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że koncert odbędzie się 14. lutego z racji tego, że 16 lutego 1939 r. urodził się Czesław Niemen. Jest to wyjątkowa okazja aby świętować Walentynki oraz rocznicę urodzin wspaniałego artysty wraz z Och – Teatrem.
Więcej informacji o wydarzeniu i zakupie biletów na stronie: https://ochteatr.com.pl/event-data/1968/-niemen-mniej-znany-koncert-natalii-niemen