Nasz teatr logo

"Gramy Cale Wakacje" - akcja Teatru Polonia i Och-Teatru

Teatr Polonia i Och-Teatr, dwa teatry Fundacji Krystyny Jandy na Rzecz Kultury, jak co roku zapraszają na akcję „Gramy Całe Wakacje”. Tegoroczna edycja potrwa od początku lipca do końca sierpnia, oferując widzom 41 różnych tytułów, które w sumie będą zagrane ponad 150 razy. Aż 52 zagrane przedstawienia to spektakle plenerowe, dostępne bezpłatnie dla każdego. 
   Początek teatralnej uczty już 6 lipca na pl. Konstytucji, gdzie odbędzie się premiera spektaklu dla dzieci i dorosłych „Polityka” w reżyserii Magdaleny Drab przygotowywanego przez Teatr Papahema. To spektakl dla młodych widzów według jednej z pozycji głośnej serii książek, której podtytuł brzmi „O czym dorośli ci nie mówią". 
   Poza „Polityką” w repertuarze plenerowym dla dzieci znajdą się również: „Szelmostwa Lisa Witalisa”, „Czerwony Kapturek”, „Jaś i Małgosia” oraz „2.000.000 kroków” – wszystkie kolorowe, kostiumowe i rozśpiewane. Dorośli widzowie przychodzący w lipcu na pl. Konstytucji oraz w sierpniu na ul. Grójecką 65 pod Och-Teatr będą mogli zobaczyć ogniste „Flamenco namiętnie”, farsowy „Związek otwarty”, słynny już „Lament na placu Konstytucji” oraz wzruszający spektakl „Starość jest piękna”. Sześć spektakli plenerowych, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, Polonia i Och-Teatr zagrają również w praskim Koneserze.
  W ramach „Gramy Całe Wakacje” oba teatry fundacji Krystyny Jandy oferują również spektakle biletowane ze stałego repertuaru grane codziennie na scenach Polonii i OCH-Teatru.