Nasz teatr logo

"You can fail! Porażka show" w Teatrze Komedia

Po sukcesie pierwszego spektaklu skierowanego do młodzieży warszawski Teatr Komedia idzie za ciosem i w koprodukcji z Teatrem 21 już 1 czerwca zaprasza na premierę sztuki „You can fail! Porażka show” w reżyserii Justyny Sobczyk. 
   „You can fail! Porażka Show” to komedia, na którą teatr zaprasza wszystkie osoby posiadające talent do niepowodzeń. To opowieść o grupie porażkowiczów, próbujących odwrócić wektor przegranej i bieg swojej historii. To teatralne show dla młodej widowni i dla tych dorosłych, którzy uważają, że ich życie pobiegło innym torem, niż planowali. Albo dla tych, którzy częściej zajmowali czwarte miejsce, niż stawali na podium.
   Porażki bywają spektakularne, potrafią przejąć nad nami kontrolę, zalewając nas smutkiem, złością, rozgoryczeniem i wstydem. Mają ogromną siłę oddziaływania! Dlaczego więc nie pokazać ich na scenie i nie zrobić z tego wielkiego show?
   W obsadzie: Grzegorz Brandt, Anna Drózd, Kaśka Dudek, Maciej Gośniowski, Anna Łuczak, Aleksander Orliński, Maciej Pesta, Martyna Peszko i Marta Stańczyk. Scenariusz spektaklu stworzyły Justyna Sobczyk i Iga Gańczarczyk we współpracy z zespołem aktorskim. Autorką i autorem scenografii są Magdalena Łazarczyk i Łukasz Sosiński, kostiumy zaprojektowała Wisła Nicieja, muzykę (wykonywaną na żywo) skomponowała Magda Dubrowska. Za reżyserię światła odpowiada Sebastian Klim, za choreografię Aleksandra Bożek-Muszyńska, za wideo Magdalena Mosiewicz.