Nasz teatr logo

"Bestia" w Teatrze Andersena

Teatr Andersena w Lublinie zaprasza 13 kwietnia na premierę spektaklu Maliny Prześlugi „Bestia” przeznaczonego dla młodzieży od 14 roku życia. Reżyseruje Dorota Abbe.
   „Nowa” zmienia szkołę i wkracza w nieznane jej środowisko. Żeby przełknąć zastaną rzeczywistość, wymyśla świat z filmu, z amerykańskiego musicalu dla nastolatków. Są zmagania z samym/ą sobą, są miłosne historie, groza i śmiech. Są dramaty i jest happy ending. Są musicalowe hity i efektowne układy taneczne.
   W Teatrze Andersena zobaczymy prawdziwy, multimedialny musical dla młodzieży. Dynamiczna akcja, wartkie dialogi i muzyka, którą będziesz pamiętać długo po wyjściu z teatru. Co dzieje się, kiedy muzyka cichnie, a maski opadają? Co kryją pod nimi nastoletni bohaterowie? Kim jest tytułowa „Bestia”?
   High School Musical był najczęściej oglądanym filmem 2006 roku w Disney Channel, gromadząc przed telewizorami 7.7 mln widzów w czasie premiery w USA. Ilu widzów obejrzy „Bestię”? 
   W obsadzie: Matylda Matuszak, Yaroslava Yevdokymenko, Daniel Lasecki, Natalia Sacharczuk, Łukasz Staniewski, Kinga Matusiak-Lasecka, Kacper Kubiec, Bożena Dragun, Bartosz Siwek, Adam Organista i Konrad Biel. Scenografię i kostiumy zaprojektowała Grupa Mixer, choreografię opracowała Ilona Gumowska, a muzykę skomponował Grzegorz Mazoń. Światła reżyseruje Łukasz „Benek” Wieczorek.