Nasz teatr logo

"Wszystko źle! Najgorszy na świecie" w Teatrze Pinokio w Łodzi

W sobotę 13 kwietnia na deskach łódzkiego Teatru Pinokio prapremiera sztuki "Wszystko źle! Najgorszy na świecie" w reżyserii Miry Mańki.
   Wyobraź sobie najgorszą objazdową trupę teatralną na świecie. Nie brakuje jej zapału, za to brakuje umiejętności, talentu i pieniędzy. By zmienić swoją trudną sytuację finansową, postanawia przygotować spektakl dla młodzieży. Wybiera temat dojrzewania, bo każdy coś w tej materii może powiedzieć, w końcu nie było to tak dawno temu… Skleca scenariusz: prostą historię miłosną z teatralnym wglądem do wnętrza ciała i emocji zarówno dziewczyny, jak i chłopaka, aktorzy trochę już próbowali i dziś mają pierwszy pokaz dla publiczności. Jak łatwo się domyśleć, w czasie pokazu wszystko pójdzie źle. Dokładnie tak samo jak w czasie dojrzewania!
   W obsadzie: Krzysztof Ciesielski, Małgorzata Krawczenko, Piotr Osak, Paweł Pacyna, Anna Sztuder-Mieszek i Natalia Wieciech. Scenografię opracowała Anna Rogóż, choreografię zaprojektowała Olga Bury, a muzykę napisał Piotr Osak. Reżyserem świateł jest Mikołaj Kałużny, a plakat wykonała Marta Frej.