Nasz teatr logo

"Apetyt na czereśnie" w Teatrze Muzycznym w Poznaniu

5 kwietnia w Teatrze Muzycznym w Poznaniu odbędzie się premiera spektaklu „Apetyt na czereśnie” Agnieszki Osieckiej w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza.
   Ona i On. Oboje po przejściach, przepełnieni słodko-gorzkimi wspomnieniami niedawno zakończonych związków. Spotykają się w dworcowej poczekalni i nieoczekiwanie wdają w rozmowę. Analizują złożoność relacji damsko-męskich, powracają do ważnych momentów ze swojej przeszłości, które zadecydowały o ich życiu. Podczas wspólnej podróży przywołują z pamięci postaci Księżniczki i Rycerza na studenckim balu, Mężczyzny i Moniki w barze, Kobiety i Wojciecha jadących oplem. W pełnej humoru, swobodnej rozmowie po raz pierwszy od dawna są w pełni sobą.
   „Apetyt na czereśnie” to komedia muzyczna oparta na tekście i piosenkach Agnieszki Osieckiej, z muzyką Macieja Małeckiego. To błyskotliwa opowieść o miłości, zazdrości i zdradzie, o tym co buduje, a co niszczy, a także o zwykłych, codziennych sprawach. W główne role wcielają się Katarzyna Tapek i Radosław Elis. Kierownictwo muzyczne objął Jakub Kraszewski, za ruch sceniczny odpowiada Paulina Andrzejewska-Damięcka, a kostiumy i scenografię opracowała Anna Chadaj.