Nasz teatr logo

"Seks dla opornych" w Teatrze Mickiewicza w Częstochowie

Scena kameralna Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie zaprasza 10 lutego na premierę sztuki Michele Riml „Seks dla opornych” w reżyserii Marka Ślosarskiego.
  Ona i On, Henry i Alice. Małżeństwo w dojrzałym wieku, z 25-letnim stażem. Prowadzą stabilne i niestety dość przewidywalne życie rodzinne. Praca, dom, praca, dom, a - i jeszcze dzieci. Gdzie w tym wszystkim miejsce, czas i chęć na porywy namiętności, na wzniecenie płomienia pożądania w dogasającym już ognisku małżeńskiego pożycia… Ratunkiem może okazać się czas spędzony tylko we dwoje, w przyjemnym, modnym i niestety bardzo drogim hotelowym pokoju. Skazani tylko na siebie, to znaczy cieszący się z bycia tylko w swoim towarzystwie, postanawiają zawalczyć o odbudowanie bliskości. Wsparciem ma być „Seks dla opornych” przewodnik, podręcznik niezbędny w każdym związku. Małżonkowie podążając za wskazówkami zawartymi w książce próbują poszukać tego, co jeszcze ich łączy. Czy poradnikowe recepty pomogą im uratować związek i na nowo rozpalić wygasłą namiętność? A może okaże się, że w miłości najbardziej liczy się coś zupełnie innego?
   Na scenie zobaczymy Agatę Ochotę-Hutyrę i Marka Ślosarskiego. Muzykę skomponował Michał Walczak, a scenografię i kostiumy zaprojektowała Aleksandra Idowiak. Plakat Joanny Ambroz.