Nasz teatr logo

"Jesteś szalona" w Nowym Teatrze w Słupsku

Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku zaprasza 10 lutego na premierę opowieści w rytmie disco polo „Jesteś szalona" według scenariusz, w reżyserii i z muzyką Tomasza Mana.
   Spektakl muzyczny „Jesteś szalona”, to opowieść o miłości „podlana” muzyką disco polo w zupełnie nowych aranżacjach. Historia rozgrywa się na przełomie wieków nad morzem, gdzie każdy się zakochać musi. Dwie pary spotykają się w nadmorskim kurorcie. Sceneria końcówki lat dziewięćdziesiątych, szaleństwo Polski wchodzącej w epokę kapitalizmu, romantyczna atmosfera nadmorskich wakacji – to okoliczności, w których umieścimy naszych bohaterów.
   Spektakl przygotuje zespół realizatorów odpowiedzialny za sukces przedstawienia „Mała Piętnastka – legendy pomorskie”, jego scenariusz powstaje specjalnie na potrzeby Nowego Teatru. Teatr chce przygotować rozrywkową pozycję skierowaną zarówno do tych, którzy pokolenie temu słuchali muzyki disco polo, jak i tych, dla których ten gatunek jest egzotycznym zjawiskiem kulturowym.
   W obsadzie: Bożena Borek, Igor Chmielnik, Anna Grochowska, Krzysztof Kluzik, Konrad Krupiński i Katarzyna Pałka. Zespół muzyczny zagra pod kierownictwem Cezarego Reinerta. Wizualizacje stworzyła Zuzanna Piekarska, zaś choreografię zaprojektował Artur Dobrzański.