Nasz teatr logo

"Biznes od kuchni" w Teatrze XL

W piątek 26 stycznia w Teatrze im. Artystów Zaangażowanych XL premiera sztuki „Biznes od kuchni” według scenariusza i w reżyserii Diany Karamon.
   Spektakl to emocjonalna podróż przez życiowe wyzwania, osiąganie sukcesu i próbę odnalezienia sensu i stabilności. Historia o próbach naprawy złamanych więzi, o walce z własnymi lękami i niepewnością w obliczu trudności życiowych. Opowieść o próbie znalezienia balansu między marzeniami a rzeczywistością, między samotnością a potrzebą bliskości.
   To Historia dla każdego kto był, chce być lub jest “na swoim”. Ci co doświadczyli, wiedzą że to ani komedia, ani dramat - to jest tragifarsa, komediodramat lub też istna groteska. A liczne wyobrażenia o szybkim i pewnym sukcesie bardzo szybko zderzają się z rzeczywistością, nawet brutalnością świata. To żadna bajka… Choć bywają piękne zakończenia. 
    W obsadzie: Julia Bochenek, Miłosz Broniszewski, Maciej Adam Łabaz i Tomasz Ostach. Kostiumy zaprojektował Sebastian Szarata, a ruch i choreografię opracowała Amanda Nabiałczyk.