Nasz teatr logo

"Damski biznes" w Scenie Relax

Scena Relax i agencja artystyczna COPA zapraszają w najbliższą niedzielę 19 listopada na premierę komedii  Marcii Kush i Douga Hughesa „Damski biznes” w reżyserii Marcina Zbyszyńskiego.
   Sybil i Jane to przyjaciółki i obrotne kobiety. Poznajemy je w wynajętym pokoju hotelowym, gdy są o krok od zrobienia interesu życia. Ich firma z bielizną erotyczną własnej produkcji leży w kręgu zainteresowań jednego z największych projektantów mody. Ku uciesze przyjaciółek Włoch chce zapłacić krocie, aby przejąć ich markę. By zachęcić go do kupna firmy, postanawiają zorganizować pokaz mody. Jednak nie na wybiegu, a we wspomnianym pokoju hotelowym…. Gdy przystojny model przyjeżdża na miejsce, bielizna jest już gotowa, by ją pokazać, a projektant jest w drodze. Nagle w hotelu pojawiają się niczego nieświadomi mężowie naszych bohaterek… 
   „Od samego początku znaleźliśmy z aktorami wspólny język i wygląda na to, że efekt tej pozytywnej atmosfery widać teraz w spektaklu.” – mówi reżyser – „Aktorzy szybko odnaleźli się w swoich postaciach i granie tego spektaklu sprawia im wieka przyjemność. Ta radość i energia udziela się widowni. Widzowie mogą się spodziewać szybkiej i żywiołowej fabuły i popisowej gry aktorskiej. Spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach: światło, scenografia, kostiumy. Wszystko po to, by zaprosić naszych Widzów do luksusowego pokoju hotelowego w stylu retro wypełnionego niezliczoną ilością odjechanych projektów bielizny. Będzie się działo.”
   W obsadzie: Dominika Gwit-Dunaszewska / Katarzyna Misiewicz-Żurek, Sylwia Gliwa / Joanna Kupińska, Piotr Ligienza / Mariusz Zaniewski, Andrzej Popiel / Maciej Wilewski, Maciej Wilewski / Tomasz Dedek / Jakub Wieczorek, Paweł Góral / Tomasz Ciachorowski oraz Michał Piróg / Rafał Cieszyński / Mariusz Zaniewski. Scenografię spektaklu opracował Witold Stefaniak, kostiumy zaprojektowała Irma Tylor, a za opracowanie muzyczne odpowiada Filip Grycmacher.
#premiera #spektakl #teatr #kultura #kulturawwarszawie #kulturalnawarszawa