Nasz teatr logo

"Pełnia w Skorpionie" w Teatrze XL

Teatr imienia Artystów Zaangażowanych XL zaprasza 27 października na makabreskę „Pełnia w Skorpionie” w reżyserii Andre da la Cruza.
   Lekarka psychiatra, Anna i topowa influencerka, Wiola rywalizują o studio fotograficzne, które wynajmuje narcystyczny fotograf. Mężczyzna zauroczony obiema kobietami proponuje im wspólne korzystanie z przestrzeni. Jednocześnie nadchodzi pełnia w skorpionie, która według astrologów jest czasem, kiedy powinniśmy unikać ważnych decyzji. Bohaterowie wkraczają na niebezpieczną ścieżkę, z której nie ma już odwrotu.
   “Nadchodzi pełnia Księżyca w znaku Skorpiona. To czas, kiedy możemy odczuwać dużą bezsenność, koszmary, wzmożony apetyt, somnambuliczne zachowania i lunatykowanie.” Księżyc w znaku Skorpiona obdarza ogromną emocjonalnością, jednocześnie utrudniając budowanie szczerych relacji. Pokerowa twarz fotografa skrywa traumy i tajemnice. Nie zdając sobie sprawy z niebezpieczeństwa, Anna i Wiola ufnie wkraczają na ścieżkę, z której nie ma już odwrotu.
   W obsadzie Katarzyna Hodana, Diana Karamon, Grzegorz Jarek i Przemysław Potyński. Kostiumy opracował Sebastian Szarata, scenografię – Roman Woźniak, a opracowanie muzyczne wziął na siebie reżyser Andre de la Cruz. Fot. Rafał Meszka.