Nasz teatr logo

"Lista Męskich Życzeń" Teatru WojArt w Imce

WojArt zaprasza 28 września do Teatru IMKA na warszawską premierę komedii Norma Fostera „Lista męskich życzeń” w reżyserii Artura Barcisia. 
   Czy marzyliście kiedykolwiek o partnerze idealnym? Chcielibyście móc na bieżąco zmieniać jego cechy, dopasowując go do swoich oczekiwań? Czy ucieszylibyście się, gdyby ta wyśniona druga połówka sama Was odnalazła? Jeżeli odpowiedzieliście "tak", na którekolwiek z powyższych pytań, to zobaczcie przezabawną komedię, w której nic nie wydaje się być oczywistym, zaś wszystko jest absolutnie upragnionym!
   Bill, rozwiedziony nudny statystyk, otrzymuje od swojego przyjaciela nieoczekiwany prezent urodzinowy, który wprowadzi wiele zamieszania do życia przyjaciół. Żaden z nich nie śmiał nawet przypuszczać, jak ta bajka się rozwinie. A takiego zakończenia nikt by się nie spodziewał!
   W obsadzie Waldemar Obłoza, Kacper Kuszewski, Urszula Dębska/Aneta Zając. Scenografię przygotowała Magdalena Michalska, kostiumy Cynthia Kaszyńska, zaś oprawę muzyczną Ygor Przebindowski.
#premiera #spektakl #teatr #sztuka #kultura #kulturalnawarszawa #listameskichzyczen @teatr_wojart @teatr_imka @kacper_kuszewski @urszula_debska @aneta_zajac_official @ygorprzebindowski